УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Завершення будівництва обходу с.Красногорівка Великобагачанського району на автодорозі Київ-Харків

Завершення будівництва обходу с.Красногорівка Великобагачанського району на автодорозі Київ-Харків

У Великобагачанському районі на автомобільній дорозі М-03 #Київ_Харків завершилося будівництво обходу с.Красногорівка. Село знаходиться по обидва боки міжнародного автошляху. Щодоби тут проїздить до 20 тисяч транспортних засобів. З метою підвищення рівня безпеки та зручності руху, зменшенню кількості викидів забруднюючих речовин та створення сприятливих умов для місцевих мешканців, Укравтодор було вирішено розпочати будівництво обходу населеного пункту.

Нова дорога має по дві смуги руху в кожному напрямку, збудовано проїзди для місцевого транспорту, тротуари для пішоходів, встановлено систему освітлення, влаштовано засоби безпеки дорожнього руху. Роботи виконуються в рамках Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху, який реалізується спільно Україною та World Bank Ukraine.

Упродовж наступних двох років підрядник та фахівці інженерно-консультаційної компанії будуть здійснювати технічний нагляд за станом дороги та штучних споруд. В рамках періоду відповідальності підрядник до листопада 2019 р. повинен завершити будівництво лівого проїзду мосту через р.Псел.