Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Засмічення узбіч та роздільних смуг автодоріг Полтавщини

Засмічення узбіч та роздільних смуг автодоріг Полтавщини

Колективи Служби та ДП #Полтавський_облавтодор жваво обговорюють ініціативу Міністра інфраструктури Volodymyr Omelyan щодо введення штрафів за засмічення узбіч та роздільної смуги. Приємно, що є розуміння зі сторони керівництва держави Міністерство інфраструктури України у вирішенні цієї проблеми, яка з кожним роком лише загострюється.

Для прикладу історія з минулого. У 2007 році фахівцями Служби спільно з правоохоронцями здійснювалося весняне комісійне обстеження доріг області. Під час поїздки підрядники проводили прибирання сміття. Традиційно після зими вивозили цілі причепи непотребу, який викидають учасники дорожнього руху. Після такої картини правоохоронці були в шоці.

Повертаючись назад, інспектори поліції отримали чергову порцію шоку: з автівки, яка їхала попереду прямо в лобове скло нашої «Газелі» полетіла пуста пляшка. Виявилося, що це школяр так вирішив позбавитися сміття. Одразу ж правоохоронцями була проведена робота з порушниками та накладений штраф. Але таких випадків одинці. Більшість просто залишається безкарними та продовжує смітити.

Сподіваємося, що найближчим часом ситуація зміниться і на законодавчому рівні буде розроблений механізм притягнення до відповідальності тих, хто смітить вздовж доріг. Чекаємо на підтримку депутатів Верховна Рада, які представляють Полтавщину.