Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Відбулися громадські консультації щодо місця розташування зупинки та підземного пішохідного переходу в с. Войниха.

Відбулися громадські консультації щодо місця розташування зупинки та підземного пішохідного переходу в с. Войниха.

26 серпня в Лубенській райдержадміністрації відбулися громадські консультації з питань місця розташування зупинки громадського транспорту та підземного пішохідного переходу на автомобільній дорозі загального користування М-03 Київ-Харків-Довжанський в селі Войниха.

При проведенні консультацій з громадськістю були присутні представники Лубенської райдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Полтавській області та жителі села Войниха.

В ході проведення консультацій з громадськістю досягнуте порозуміння по питаннях, що обговорювалися. Протокол проведення консультацій з громадськістю буде направлений в Службу автомобільних доріг для врахування в роботі.

Нагадуємо, що 23.08.16 Укравтодор розірвав договір з фірмою “Todini Costruzioni Generali S.p.A”, яка виконувала реконструкцію та капітальний ремонт на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці від м. Лубни до м. Полтава. На виконання окремих доручень Державного агентства автомобільних доріг України керівництво Служби на сьогоднішній день вирішує питання забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці від м. Лубни до м. Полтава та питання фінансування для експлуатаційного утримання цієї ділянки в зимовий період 2016-17 років.