УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Відбір проб дорожнього одягу на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія

Відбір проб дорожнього одягу на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія

Співробітники ДП «Дорцентр» провели діагностику транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія. Проби дорожнього одягу відбирали за допомогою  спеціальної портативної бурильної техніки. Далі зразки дорожнього покриття досліджувалися в лабораторії.

Вже другий рік на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія тривають поточні та капітальні ремонти. Підряні роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області виконує компанія «Ростдорстрой». За результатами аукціонів в системі «Prozoro» саме це товариство здобуло право працювати на автодорозі. Якість виконаних робіт перевіряють фахівці лабораторії з контролю якості виробиництва Служби автодоріг та спеціалісти ДП «Дорцентр».

- Підприємство «Дорцентр» займається діагностикою транспортно-експлуатаційного стану доріг та збором даних для інформаційних систем дорожнього господарства. Тут постійно виконуються науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, в результаті яких розробляються методики випробувань нових матеріалів та конструкцій дорожніх одягів, рекомендації щодо їх застосування, технічні умови та інші нормативні документи, - розповідає про роботу підприємства заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

На Полтавщині «Дорцентр» взяв проби дорожнього одягу на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія. Їх відбирали за допомогою спеціальної портативної бурильної техніки. Далі зразки дорожнього покриття досліджувалися в сертифікованій лабораторії. За результатами експертизи ДП «Дорцентр» підтвердив високу якість виконаних робіт.