Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » В м.Лохвиця Полтавської області розпочався ремонт двох центральних вулиць

В м.Лохвиця Полтавської області розпочався ремонт двох центральних вулиць

Автодорога Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин має статус регіональної автодороги державного значення. З моменту будівницва  у 60-х роках ХХ століття на цій дорозі в м.Лохвиця не проводилося жодних капітальних ремонтних робіт. Ситуація змінилася в цьому році: у зв'язку зі збільшенням фінансування дорожньої галузі до переліку об'єктів, на яких планується здійснити ремонт, внесли і м.Лохвиця, яке розташоване на цій автодорозі.

Зараз виконується поточний середній ремонт. Під час робіт знімається старий шар покриття, влаштовується вирівнюючий шар та укладається новий шар товщиною 5 см. із  щебенево-мастичного асфальтобетону.

За результатами торгів у системі ProZorro перемогу здобула компанія «Альтком». Цей підрядник в попередні зарекомендував себе з позитивної сторони під час робіт на полтавських дорогах.

За попердніми прогнозами впродовж наступного місяця компанія обіцяє завершити ремонт двох центральних вулиць Лохвиці. Загальна довжина вулиць, де будуть проведені роботи, - 5 кілометрів 200 метрів. На ремонт вулиць Шевченка та Героїв України в Лохвиці планується витратити 32 мільйони гривень.