Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Укравтодор розірвав договір з фірмою “Todini Costruzioni Generali S.p.A”.

Укравтодор розірвав договір з фірмою “Todini Costruzioni Generali S.p.A”.

23 серпня 2016 року Державне агентство автомобільних доріг України надіслало до Служби автомобільних доріг у Полтавській області ряд окремих доручень пов'язаних з розірванням контракту з фірмою “Todini Costruzioni Generali S.p.A” на виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці від м. Лубни до м. Полтави. Укравтодор на своєму офіційному веб-сайті розмістив інформацію про розірвання контракту з фірмою “Todini Costruzioni GeneraliS.p.A”. З інформацією можна ознайомитися за посиланням:http://ukravtodor.gov.ua/press/news/sohodni_ukravtodor_ofitsiino_rozirvav_kontrakt_z_kompaniieiu_todini___yaka_provodyla_kapitalnyi_remont_na_kyiv_kharkiv_-_dovzhanskyi.html

Згідно цих доручень 24 серпня 2016 року начальник Служби Володимир Трояновський провів нараду щодо заходів, які необхідно вжити для забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський де проводилися ремонтні роботи. У нараді взяли участь заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Анатолій Мягкохліб, заступник начальника з будівництва Володимир Слюсар та інженери-резиденти, які виконують технічний нагляд за виконанням робіт на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський.

25 серпня 2016 року, у відділі міжнародного співробітництва та інвестицій Державного агентства автомобільних доріг України відбулася нарада щодо створення комісії для визначення обсягів виконаних і не закінчених робіт на ділянці  від м. Лубни до м. Полтави автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. У нараді взяли участь начальник Служби Володимир Трояновський разом із своїми заступниками з будівництва та експлуатаційного утримання доріг.

В ході наради вирішили створити комісію, яка буде складатися з представників Служби автомобільних доріг та інженерних служб інженерів-резидентів EGIS International та IRD Engineeering. Комісії визначити першочергові заходи для забезпечення безпеки дорожнього руху на незакінчених ділянках дороги та підготовки до осінньо-зимового періоду 2016/17 років. Інженерам-резидентам визначити обсяг виконаних та незакінчених робіт для складання відповідних актів.