УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Тиждень безпеки руху: на автошляхах Полтавщини дорожники впроваджують сучасні засоби безпеки 

Тиждень безпеки руху: на автошляхах Полтавщини дорожники впроваджують сучасні засоби безпеки 

З 13 по 19 листопада в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Виконання заходів з безпеки дорожнього руху – одне з основних завдань Служби автодоріг у Полтавській області як балансоутримувача майже 9 тисяч кілометрів доріг загального користування.

Під час сприятливих погодних умов на дорогах Полтавщини проводяться як ремонтно-будівельні роботи, так і роботи з експлуатаційного утримання доріг. В рамках Тижня безпеки дорожнього руху фахівці Служби автомобільних доріг інспектують стан елементів дорожньої інфраструктури та контролюють виконання підрядними організаціями поставлених завдань.

- Особливу увагу звертаємо на огородження та організацію дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт відповідно до прийнятих стандартів, відповідності дорожньої розмітки в місцях недостатньої видимості, наявність штучного освітлення, - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Нині проводиться відновлення та встановлення дорожніх знаків, бар’єрного огородження, поновлюється розмітка. На трьох дорогах області наносяться біло-червоні переходи з холодного пластику.

У Семенівці завершується будівництво другого в області об’єкту штучного обмеження швидкості в системи #TrafficCalmingMeasures .

- Перший такий об’єкт, збудований в м.Лохвиця, показав свою результативність. Водії, в’їжджаючи до міста, змушені пригальмовувати. Сподіваємося такого ж ефекту досягнути і в Семенівці. Дорожні знаки, освітлення, бар’єрне огородження вже встановлене. За декілька днів буде нанесена і розмітка, - коментує В.Трояновський.

 Служба автомобільних доріг звертається до всіх учасників дорожнього рух неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Від цього залежить Ваша безпека та безпека Ваших близьких.