Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Процес децентралізації доріг на території Полтавської області

Процес децентралізації доріг на території Полтавської області

Минулого тижня в Міністерстві інфраструктури відбулася розширена нарада щодо передачі місцевих автодоріг на баланс облдержадміністрацій. У більшості областей замовником робіт з утримання доріг на перехідний період залишаються Служби автомобільних доріг. На Полтавщині замовником робіт з експлуатаційного утримання автошляхів місцевого значення визначено Департамент будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ ПОДА

За підсумками селекторної наради, яка відбулася сьогодні, керівництво Укравтодор схвально поставилося до тих Служб, які будуть виступати замовником робіт. Наша ж Служба вже не зможе допомагати розчищати або посипати дороги, оскільки ми діємо в рамках закону і працювати на дорогах, які не знаходяться на нашому балансі, просто заборонено.

Попри це за підтримки голови Полтавська обласна державна адміністрація В.Головка, який особисто опікується #ДецентралізаціяДоріг, в районах створені відповідні робочі групи, які вирішують питанням забезпечення проїзду місцевими автошляхами в зимовий період. Керівники райдержадміністрацій повинні самостійно попіклуватися, аби забезпечити район необхідним запасом протиожеледної суміші, палива та спецтехнікою.