Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Плани з реалізації державного інвестиційного проекту з покращення стану автошляху Дніпро-Решетилівка на 2019 рік

Плани з реалізації державного інвестиційного проекту з покращення стану автошляху Дніпро-Решетилівка на 2019 рік

Цього року продовжимо відновлювати автомобільну дорогу державного значення Н-31 #Дніпро_Решетилівка. На реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану цього автошляху у 2019 році планується виділення 800 млн грн. Продовжимо будівництво єдиної в Україні сучасної автодороги з цементобетонного покриття, транспортної розв’язки в двох рівнях, шляхопровід через залізницю в Кобеляцькому районі, будівництво обходів населених пунктів.

Автомобільна дорога Н-31 Дніпро-Решетилівка – одна з найжвавіших в області. Щодоби нею курсує до 15 тисяч транспортних засобів. Побудована була у 60-х роках минулого століття. За цей час жодного разу масштабно не ремонтувалася. Більшість трафіку, який курсує по цій дорозі - це великогабаритні автомобілі. Наявне покриття не витримує їхню вагу. Відтак було прийняте рішення щодо повної реконструкції автодороги, шляхом будівництва сучасної цементобетонної дороги. Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м.