УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » План роботи керівництва Служби автодоріг на цей тиждень.

План роботи керівництва Служби автодоріг на цей тиждень.

З 12 по 18 вересня 2016 року заплановано:

  • понеділок – внутрішня нарада з питань ремонту доріг загального користування області та підготовки філій ДП “Полтавський облавтодор” до осінньо-зимового періоду 2016/17 років. Розгляд пропозицій щодо коригування обласної програми ремонту доріг.
  • вівторок – нарада в Службі автомобільних доріг з керівниками підрядних організацій, які виконують поточний середній ремонт автомобільних доріг М-22 Полтава-Олександрія, Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук.
  • середа, четверг – наради в Державному агентстві автомобільних доріг України з питання фінансування дорожнього господарства Полтавської області на 2017 рік, співпраці по спільним із Світовим банком проектам реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський, влаштування обходів населених пунктів (Покровська Багачка, Красногорівка, Полтава та Копили) та викупу земельних ділянок.
  • п’ятниця, субота та неділя – виїзна нарада керівництва Служби автодоріг з керівниками  підрядних організацій на об’єктах де виконуються роботи з поточного середнього ремонту.