Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Підрядники Служби продовжують ремонтувати дорогу на Кременчук

Підрядники Служби продовжують ремонтувати дорогу на Кременчук

Дорога М-22 Полтава-Олександрія продовжує ремонтуватися. ТОВ «Ростдорстрой» зараз проводить поточний середній ремонт з 32 по 48 км. На окремих ділянках вже завершено асфальтування.

Цього року, як і минулого, перемогу в аукціоні на ремонт дороги М-22 здобула одеська компанія «Ростдорстрой». У 2016 р. підрядник провів капітальний та поточний середній ремонти на 25-ти кілометрах дороги Полтава-Олександрія.

В цьому році з «Ростдорстрой» вже підписано декілька договорів на проведення робіт по М-22. Результатом їх роботи Служба задоволена. Окрім ремонту проїзної частини, підрядник займається відновленням мостів, влаштуванням узбіч, оновленням зупинок громадського транспорту.

У своїй роботі компанія застосовує сучасні технології, одна з яких – холодний ресайклінг. На початку цього тижня за допомогою спецмашин підготували основу дороги, а наразі – вже завершене асфальтування декількох ділянок.

 Для робіт на цій дорозі спеціально придбано сучасний пересувний асфальтобетонний комплекс виробництва кременчуцького заводу. Це дає змогу зменшити вартість робіт за рахунок невеликої відстані постачання матеріалів.

Дорога на Кременчук до минулого року жодного разу капітально не ремонтувалася. В цьому році заплановано провести поточний середній ремонт з 32 по 48 кілометри та ремонт окремих ділянок з 48 по 92 км.