УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 10 тонн, на автодорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка

Обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 10 тонн, на автодорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка

Нагадуємо, що у зв’язку зі значним руйнуванням дорожнього покриття та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі Н-31 #Дніпро_Решетилівка ще у 2015 році введено обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 10 тонн.

Обмеження діє на ділянці від 130 до 175 км або від перехрещення з автодорогою М-22 #Полтава_Олександрія до перехрещення з автодорогою М-03 #Київ_Харків. Через те, що перевізники систематично порушують цю заборону, перевозячи вантажі вагою 30, 40, 50 тонн, покриття автошляху на деяких ділянках знаходиться у критичному стані.

Керівництво Служби разом з підрядниками провело екстренну нараду щодо подальшого ремонту. Найближчим часом буде проведений аварійний ремонт, аби зберегти існуюче покриття. З початком будівельного сезону покриття на проблемних ділянках буде відновлено.