Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Нарада під головуванням керівника Укравтодору О.Кубракова щодо реконструкції автошляху Н-31 Дніпро-Решетилівка

Нарада під головуванням керівника Укравтодору О.Кубракова щодо реконструкції автошляху Н-31 Дніпро-Решетилівка

В цьому сезоні продовжимо будівництво автодороги з цементобетонним покриттям Н-31 #Дніпро_Решетилівка. Даний автошлях залишається в пріоритеті не лише на території Полтавщини, а й України загалом. Завершення будівництва бетонки дозволить привести дорогу в належний експлуатаційний стан. Проект передбачає відновлення земляного полотна, влаштування дорожнього одягу відповідного типу, ремонт штучних споруд, будівництво обходів м.Кобеляки, м.Решетилівка та с.Красне, розв’язки у двох рівнях, шляхопроводу через залізницю та мостовий перехід через р.Ворскла.

Голова Укравтодор Alexander Kubrakov провів нараду із керівництвом Служби та підрядниками, які реалізують проєкт, та наголосив на необхідності сфокусувати максимальні ресурси на його втілення. Підрядні організації презентували документи щодо наявності матеріалів та техніки, технічну документацію, плани співпраці з підприємствами, які займаються перенесенням комунікацій. Вже за два тижні за сприятливої погоди на окремих ділянках розпочнеться відновлення будівництва.