УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » На Полтавщині стартував весняний комісійний огляд доріг загального користування державного значення

На Полтавщині стартував весняний комісійний огляд доріг загального користування державного значення

На Полтавщині стартував весняний комісійний огляд доріг загального користування державного значення (зокрема підходів до залізничних переїздів) з метою визначення стану експлуатаційного утримання після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації. На нашому балансі перебуває 14 автошляхів. Їх утримання здійснює три підрядні організації.

У ході огляду підрядники мають зафіксувати стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху тощо. Перевірити функціонування ліній зовнішнього освітлення. Спільно з представниками Управлінь патрульної поліції приділити увагу облаштуванню ділянок з підвищеною аварійністю, функціонуванню ліній зовнішнього освітлення, засобам відеоспостереження за станом покриття, належному утриманню смуги відведення та стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів, демонтажу "кустарної" реклами та дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху. Спільно з представниками Укрзалізниці перевірити облаштування залізничних переїздів та підходів до них, особливо тих, через які здійснюється автобусний рух.

Виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації відобразити в актах весняного комісійного обстеження.