УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » На Полтавщині стартував осінній комісійний огляд автодоріг державного значення (2021 р)

На Полтавщині стартував осінній комісійний огляд автодоріг державного значення (2021 р)

На Полтавщині стартував осінній комісійний огляд автодоріг державного значення. Він проводиться, аби визначити стан експлуатаційного утримання автошляхів (зокрема підходів до залізничних переїздів) після закінчення літнього сезону та належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації.

На нашому балансі перебуває 14 автошляхів. Їх утримання здійснює три підрядні організації.

У ході огляду підрядники спільно з патрульною поліцією мають зафіксувати стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху; перевірити функціонування ліній зовнішнього освітлення; приділити увагу облаштуванню ділянок з підвищеною аварійністю, функціонуванню ліній зовнішнього освітлення, засобам відеоспостереження за станом покриття, належному утриманню смуги відведення та стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів, демонтажу «кустарної» реклами. Спільно з представниками Укрзалізниці необхідно перевірити облаштування залізничних переїздів та підходів до них, особливо тих, через які здійснюється автобусний рух.

Протягом жовтня буде перевірено виробничі бази на предмет готовності до утримання доріг у зимовий період, а саме: кількості та технічного стану снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявності необхідного запасу пально-мастильних матеріалів, піщано-соляної суміші і комплектів дорожніх знаків.