УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » На місці майбутньої розв’язки в Кобеляцькому районі вже розпочали забивати палі

На місці майбутньої розв’язки в Кобеляцькому районі вже розпочали забивати палі

На території Полтавської області триває реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Передбачається реконструкція двох смуг та будівництво обхідних доріг з чотирма смугами. Це призведе до поліпшення транспортно-експлуатаційного стану дороги.

- Підтримання стану доріг за рахунок поточного та ямкового ремонтів, поверхневих обробок проводиться тут постійно. Але ці способи неефективні, оскільки конструкція дорожнього одягу недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і тепер не витримує сучасних навантажень. Щороку руйнування покриття лише збільшуються, відтак необхідно збільшувати фінансування для підтримання цих доріг, - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Будівництво окремих ділянок та реконструкція – найбільш доцільний варіант, який дозволить привести дорогу в належний експлуатаційний стан. Проект передбачає відновлення земляного полотна, влаштування дорожнього одягу відповідного типу, ремонту штучних споруд, організації дорожнього руху, побудувати три обходи, розв’язку у двох рівнях, шляхопровід через залізницю та мостовий перехід через р.Ворскла. В рамках державного інвестиційного проекту заплановано будівництво автошляху з цементобетону.

- Згідно наявної проектно-кошторисної документації, дорога буде проходити від Решетилівки до Дніпропетровської області. Нову дорогу заплановано побудувати протяжністю майже 80 кілометрів. Це буде одна з перших «бетонок» збудованих в Україні, - пояснює В.Трояновський.

Підрядні організації Служби автомобільних доріг вже розпочали будівництво. Декілька днів вже забиваються залізобетонні палі на місці майбутньої розв’язки. Строк реалізації проекту – 36 місяців.