УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Полтава-Олександрія тривають ремонтні роботи

На автодорозі Полтава-Олександрія тривають ремонтні роботи

Другий рік поспіль дорогу на Кременчук активно ремонтують. На замовлення Служби автодоріг тривають поточні та капітальні ремонти. Під час відновлення дорожнього одягу застосовують технологію холодного ресайклінгу.

Ремонт дороги М-22 Полтава-Олександрія планувалось виконати за традиційною технологією, але в ході виконання робіт з’ясувалося, що модуль пружності земляного полотна та шарів існуючого дорожнього одягу не відповідають нормативним вимогам. Для зміцнення основи дорожнього одягу було вирішено застосувати технологію холодного ресайклінгу. Лише після цього влаштувати двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар із щебенево-мастикового асфальтобетону.

- Зараз наш підрядник працює одразу на декількох ділянках. Виконуються різні види робіт. Покриття фрезерують в Новосанжарському районі поблизу с.Лелюхівка. Далі спушений шар ущільнюють за допомогою котків. Після цього буде проведена регенерація за допомогою методу холодного ресайклінгу. Лише після таких процесів розпочнеться укладання вирівнюючого та нижнього шарів асфальтобетону, - пояснює технологію ремонту заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Паралельно з цим роботи тривають в Козельщинському та Кобеляцькому районах. В 2016 році за рахунок проведення капітального та поточного середнього ремонту було відкрито рух на ділянках загальною протяжністю майже 25 км. Цього року заплановано відремонтувати ще близько 30 км.