УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт мосту через р.Псел на автодорозі Р-42 Лубни-Миргород-Опішня в с.Баранівка Миргородського району (15.03.2021)

Капітальний ремонт мосту через р.Псел на автодорозі Р-42 Лубни-Миргород-Опішня в с.Баранівка Миргородського району (15.03.2021)

Розпочато підготовчі роботи в рамках капітального ремонту мосту через р.Псел у с.Баранівка Миргородського району на км 74+827 автомобільної дороги державного значення Р-42 #Лубни_Опішня.

 Підрядна організація розпочала будівництво тимчасового об'їзду на період ремонту основної споруди. Наразі триває влаштування опор тимчасового мосту із трубчастих паль.

 Міст збудовано в 1984 році. Протягом цього часу жодного разу не проводилося масштабне оновлення споруди. Під час обстежень мосту виявлено ряд недоліків, які впливають на безпеку учасників дорожнього руху. Основною причиною дефектів – незадовільний водовідвід, порушення гідроізоляційних якостей проїзної частини і деформаційних швів. Тривала затримка вологи призводить до вилуговування бетону, пошкодження захисного шару бетону, оголення і корозії арматури, що в кінцевому результаті призводить до зниження надійності і довговічності споруди.

Після проведення тендерних процедур право проводити ремонт здобула компанія "МБУ-3".