Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини »  Дороги UA 2020 — плани Укравтодору на рік

 Дороги UA 2020 — плани Укравтодору на рік

«Зшити країну якісними дорогами» - дорожня стратегія, яку будемо реалізовувати у 2020. Цього року очікуємо наймасштабніші проекти за часи незалежності України.

Ремонтні та будівельні роботи фінансуватимуться з трьох джерел: Державного дорожнього фонду (близько 30 млрд грн), шляхом залучення коштів під державні гарантії (близько 20 млрд грн) та за рахунок додаткового фінансування (35 млрд грн). Плани на 2020 рік в дорожній галузі обговорювали на Дороги UA 2020 — плани Укравтодору на рік. Начальник Служби Іван Краповницький разом з колегами долучився до даного заходу.

Пріоритетною дорогою в Україні визначили Н-31 Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка, яка проходить Дніпропетровською та Полтавською областями. В рамках нашого регіону ми продовжимо будівництво майже 80 км бетонки.

Попередньо відомо, що ремонтні роботи продовжаться на автодорозі М-03 #Київ_Харків, М-22 #Полтава_Олександрія, Р-60 #Кролевець_Пирятин. Детальніші плани ми опублікуємо із виходом Постанови Кабміну, де буде оприлюднений перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування у 2020 році.