УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Будівництво розв’язки на дорозі з Дніпра до Решетилівки триває незалежно від погодних умов

Будівництво розв’язки на дорозі з Дніпра до Решетилівки триває незалежно від погодних умов

В рамках державного інвестиційного проекту з реконструкції автодороги Н-31 (Р-52) Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка триває будівництво дворівневої розв’язки. Її споруджують на перехресті двох шляхів: Полтава-Олександрія та Дніпро-Решетилівка. Хід виконання робіт проінспектував голова Полтавської ОДА В. Головко та начальник Служби автомобільних доріг В. Трояновський.

На перетині доріг Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та М-22 Полтава-Олександрія триває будівництво дворівневої розв'язки. Проект фінансується з державного бюджету.

- Це один з чотирьох державних інвестиційних проектів, які реалізовуються на території України. Наша область в числі обраних. В жовтні ми вступили в активну фазу реалізації проекту. Тут буде побудована одна з перших бетонних доріг в Україні. За попередніми розрахунками закінчити роботи плануємо протягом трьох років, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг В.Трояновський.

Наразі на об'єкті забиваються залізобетонні палі. Далі буде влаштування каркасу з арматури та заливання фундаменту. Хід виконання робіт перевірили керівники області.

- Темпи будівництва мене задовольняють. Все йде згідно графіків. З фінансової сторони ми постійно підтримуємо дорожню галузь області, - говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Разом з будівництвом розв'язки триває ремонт автодороги Полтава-Олександрія. Тут тривають капітальні та поточні ремонти.

- Вже другий рік разом зі Службою автодоріг на умовах співфінансування ремонтуємо автошлях М-22 Полтава-Олександрія. Ми готові закладати кошти і на наступний 2018 рік, - зазначає голова обласної ради Олександр Біленький.

Зараз пропускна здатність дороги Н-31 - 7 тисяч автомобілів на добу, дві третини з яких вантажівки. Після реконструкції автошляхом без заторів зможе проїхати до 15 тисяч транспортних засобів.