Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » Брифінг заступника начальника Служби А.Мягкохліба

Брифінг заступника начальника Служби А.Мягкохліба

7 лютого заступник начальника Служби автомобільних доріг Анатолій Мягкохліб безпосередньо на дорозі розповів журналістам про аварійну ліквідацію ямковості на дорогах державного значення Полтавської області.

В період нестабільних погодних умов на автомобільних дорогах з'являються ями, вибоїни,деформації, просадки. Це пов'язано це з тим, що відбувається різке відтавання земляного полотна і воно втрачає свою несучу здатність. Рух транспорту в цей час не обмежеується, тому дорожній одяг зазнає руйнівної дії.

- Найбільші проблеми на дорогах державного значення спостерігаються на тих ділянках, де підрядниками не виконуються ремонти чи реконструкція. Така ситуація на автошляху М-03 Київ-Харків. Тут декілька років тому були влаштовані проміжні шари покриття, але вони зазнають руйнування. Цю ямковість ми вимушені ліквідовувати. Ліквідація ямковості на цих ділянках нам будуть коштувати 3  млн.грн., - зазначив А.Мягкохліб.

Вже запущені асфальтобетонні заводи, будемо відновлювати покриття гарячими сумішами. Окрім цього ліквідація ямковості відбувається за допомогою холодного асфальтобетону.

- Технологія холодного асфальтобетону дозволяє виконувати локальний ямковий ремонт при несприятливих погодних умовах. При температурі матеріалу 15-20 °С можна виконувати роботи, не підгрунтовуючи їх бітумом і ущільнюючи легкими засобами. Своєї міцності він набуває за декілька днів під рухом автотранспорту, - пояснив А.Мягкохліб.

Для роботи залучаємо як державну компанію «Полтавський облавтодор», так і приватні організації, які працюють на дорогах державного значення.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області