УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

» Діяльність » протидія корупції » НАЗК підготувало інтерактивні візуалізації алгоритмів розгляду повідомлень про корупцію

НАЗК підготувало інтерактивні візуалізації алгоритмів розгляду повідомлень про корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало інтерактивні візуалізації процедур розгляду повідомлень про корупцію.

Візуалізації стануть корисними як для викривачів, так і для уповноважених підрозділів/осіб з питань запобігання та виявлення корупції:

  • уповноважені можуть використовувати схеми як чекліст.  Так, схеми відображають послідовність дій, які здійснює уповноважений під час розгляду повідомлень про корупцію, у випадку коли такі повідомлення скеровані як із зазначенням авторства, так і анонімно.
  • Особи, які мають намір повідомити про корупцію, завдяки схемам зможуть дізнатися про часові межі та заходи, що будуть здійснені під час розгляду їхнього повідомлень.

Переглянути алгоритми можна за посиланням

Нагадаємо, що викривачем може стати кожен, кому став відомий факт корупції у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською діяльністю, проходженням служби чи навчанням.