Служба автомобільних доріг
у Полтавській області

» Прес-центр » новини » В Семенівці Полтавської області розпочали будівництво другого об'єкту на Полтавщині в рамках впровадження системи Traffic calming measures

В Семенівці Полтавської області розпочали будівництво другого об'єкту на Полтавщині в рамках впровадження системи Traffic calming measures

Для зменшення швидкості, з якою рухаються автомобілі в населених пунктах, в Україні запроваджується комплекс заходів Traffic calming measures. Це дозволить зменшити кількість ДТП, які виникають через порушення швидкісного режиму. На Полтавщині об’єкт уповільнення трафіку вже побудований в м.Лохвиця та розпочаті роботи в смт. Семенівка.

В Службі автодоріг Полтавської області реалізовують пілотний проект, покликаний зменшити кількість ДТП на автодорогах загального користування. В селищі Семенівка на автодорозі Т-17-16 будується об’єкт, який примусово зменшує швидкість автівки. Ця конструкція – елемент спеціальної системи, яка називається Traffic calming measures.

- Зрозуміло, що на відремонтованих дорогах, зростає швидкість руху транспорту, а відтак часто виникають дорожньо-транспортні пригоди.На автодорозі Хорол-Семенівка-Кременчук в цьому році відремонтовано 15 км доріг. Відтак, аби зменшити аварійність в майбутньому, і застосовуємо Traffic calming measures, - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Подібні інженерні рішення успішно впроваджені в м.Лохвиця. Служба автомобільних доріг Полтавщини стала першою в Україні, де побудований «острівець» безпеки.

Штучні обмеження швидкості будуються в рамках трирічної національної програми підвищення безпеки на дорогах «4Е» (Engineering/Стандарти, Enforcement/Нагляд, Emergency/Порятунок, Education/Освіта). Реалізувавши цю програму, Укравтодор хоче максимально убезпечити учасників дорожнього руху.